Neuměřice

Rozsvícení vánočního stromu - 2011

proběhlo o první adventní neděli u Obecního úřadu v Neuměřicích.
Pro zahřátí bylo možno si zakoupit teplé nápoje, kávu, kakao, svařáček či vánoční punč s rozinkami. Na ochutnání bylo domácí vánoční pečivo a perníčky. K zakoupení dále byly různé vánoční svícny, stromky a různé drobnosti s vánoční tématikou.

Děti si vypustily balónek  s dopisem pro Ježíška  a pak  jsme  ozdobili vánoční strom,  a to buď donesenými či na místě zakoupenými ozdobami, za kterou děti obdržely malý dárek. Děvčata – naši tři andílci – Lenka Obertová, Terezka Paluková a Kačka Roškotová nám zazpívala vánoční písně a koledy a bylo hezké, že se připojily i další děti.  Děkujeme Vám všem, že jste se zapojili do neuměřického sboru a krásně se nám podařilo zazpívat Nesem vám noviny. Bohužel už tak trochu neplánovaně jsme zpívali dvakrát, neboť nějaký dobrák nám přerušil kabely u osvětlení stromu. Velké díky patří hlavnímu osvětlovači, neboť rychle milý žertík napravil! A poté už se nám skutečně podařilo neuměřický vánoční strom rozsvítit! Rozsvícení vánočního stromu přihlíželi jak místní, tak i z okolních obcí, což nás velmi potěšilo.
Na závěr proběhla koulovačka (i bez sněhové nadílky).
Děkujeme všem za vydatnou pomoc při konání této akce, a to počínaje zakoupením a pak i rozvěšením a samotným rozsvícením vánočních světel. To by se neobešlo bez výsuvného žebříku, za jehož přistavení a bezplatné zapůjčení rovněž děkujeme. Děkujeme těm, kteří napekli a darovali vánoční pečivo k ochutnání přítomným. Děkujeme těm šikovným a zručným, kteří zhotovili výrobky a věnovali na náš vánoční trh. Děkujeme všem, kteří se o nás starali, obsluhovali, nafukovali balónky, přikládali na oheň či fotografovali. Děkujeme těm, kteří nám věnovali finanční dary pro další akce. Děkujeme všem za krásná slova chvály, určitě nás to povzbudí do dalších akcí v naší obci. Jsme si vědomy toho, že ne vše bylo dokonalé, ale určitě se z chyb poučíme a budeme se snažit, aby příště bylo vše ještě lepší a lepší….
Na závěr ještě jednou děkujeme Obecnímu úřadu Neuměřice, že poskytl finance na zakoupení osvětlení.

Děkujeme Vám všem, že jste přišli!!!

Broňa Roškotová, Lenka Paluková a Zdeňka Mančíková

Datum vložení: 27. 11. 2011 0:00